Türkiye’nin en hızlı internet servis sağlayıcısı Comnet Fiber Internet Gerçek 100Mbit Limitsiz Kotasız Taahhütsüz Internet Ayda Sadece 99TL

ABONE OLMAK ISTIYORUM

Ne kadar Hızlıyım?

Nasıl Başvururum?

Comnet Fiber Internete başvurmak çok kolay! Hemen Tıklayın veya 444 4678 arayın

Taahütsüz Fiber Internet

Comnet Fiber Internet Taahhüt yok. Dilediğiniz zaman kolayca iptal edebilirsiniz.

Ön Ödemeli

Comnet Fiber Internet Ön ödemelidir. Fatura ödeme derdi yok. Dilediğiniz kadar kullanın kullandığınız kadar ödeyin!

Yüzlerce Peering

Comnet Veri Merkezinin 120+ den fazla peering ile tüm içeriklere en hızlı erişim.

120+ Peering (Ara Bağlantı)

Comnet Veri Merkezinin eşsiz lokasyonu, bünyesindeki onlarca operatör ve erişim sağlayıcı sayesinde gerçek kesintisiz fiber internetin keyfine varın. Dünya'nın önde gelen içerik sağlayıcılarına en direkt peering (ara bağlantı) sayesinde en hızlı erişim garantisi sadece Comnet Fiber Internet'te. Dünyanın en büyük sosyal medya içeriklerine kesintisiz erişirsiniz. Videolarınızı beklemeden 4K olarak izleyebilirsiniz. Dünyanın en büyük oyun sunucularına en hızlı ve direkt ara bağlatılarla ulaşırsınız. Diğer operatörlerin olası bağlantı problemlerinden etkilenmezsiniz.

Tek Paket, Tek Fiyat

Aylık Sadece * 99TL

Kotasız, Sınırsız, Taahhütsüz
Fiber İnternet

Comnet Fiber Internet kotasızdır AKN ve hız düşümü yaşanmaz. Her zaman gerçek fiber internet hizmeti sınırsız olarak verilir. Taahhütsüz hizmet anlayışı ile dilediğiniz zaman kolayca iptal edebilirsiniz.

100Mbit'e kadar
Gerçek Fiber Internet

Comnet Fiber Internet yoğun zamanlarda yavaşlamaz, diğer operatörlerin erişim sorunlarından etkilenmez. Her zaman hızlı, her zaman kesintisizdir.

Ön Ödemeli
Sorunsuz Dertsiz Tasasız

Comnet Fiber Interneti kullandığınız kadar ödersiz. Fatura kaçırma derdine son. Dilerseniz 1 ay dilersiniz 3 ay, 6ay hatta 1 Yıllık satın alarak her ay fatura ödeme derdinden kurtulursunuz.

Comnet Fiber Internet, fiber internet alt yapısı bulunan yerlerde 100 Mbit e kadar sağlanabilmektedir. Alt yapınızın yetersiz olması durumunda alınabilecek hız farklılık gösterebilir.

Yerinde Kurulum hizmeti 139TL olarak ücretlendirilmektedir. Yerinde Kurulum hizmeti kapsamında evinize kadar tam kurulum yapılarak Comnet Fiber Internet sorunsuz bir şekilde aktif edilir.

Ne Kadar Hız Alırım?

Comnet Fiber Internet'in size ne kadar hızda ulaşacağını kontrol edebilirsiniz.

Adres ile sorgulama

Diğer Operatörlerden Comnet’e Geçiş Yapmak Çok Kolay

Comnet Fiber Internet ayrıcalıklarını yaşamak için başvuru yapmanız yeterli.

Mevcut internet hizmetinizi sadece 2 gün içerisinde Comnet Fiber Internet'e ücretsiz geçirebilirsiniz. Başvurunuzdan sonraki tüm işlemleri sizler için tamamlıyoruz. Detaylı bilgi almak için hemen 444 4678 çağrı merkezimizi arayın!

Kolay 4 Adımda Comnet’e Geçin

1 Başvuru Formlarını Bize Ulaştırın

Comnet Fiber Internet başvurunuzun başlaması için gerekli sözleşmeyi buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Gerekli bilgileri eksizsiz doldurup Ücretsiz olarak kargoya verin. Geri kalan bütün işlemleri sizin adınıza yürüteceğiz. Sadece 2 gün içerisinde Comnet Fiber Internet ile tanışmış olacaksınız.

2 Size Derhal Ulaşalım

Müşteri temsilcilerimiz sizi arayarak sesli onayınızı alacaktır. 444 4678 Comnet çağrı merkezinden sizde bize ulaşıp sesli onayınızı verebilir. Başvurunuz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

3 Taşıma işlemlerinizi Yönetelim

Başvurunuzun eksiksiz tamamlanmasından sonra, taşıma işlemlerinizi sizin adınıza yönetiyoruz. Sadece 2 gün içerisinde sonuçlandırıp sizleri Comnet Fiber Internet ayrıcalıkları ile tanıştırıyoruz.

4 Aktivasyon ile Artık Hazırsınız

Onay süreçleriniz tamamlandığı zaman dilerseniz yerinde kurulum yaparak Comnet Fiber Internet erişimizini başlatıyoruz. Hizmetiniz sorunsuz başladığı gün süreniz başlar ve almadığınız hizmetin parasını ödemezsiniz.

HEMEN BAŞVURUN

Yerinde kurulum hizmeti almayan kullanıcılarımızın hizmet başlangıç süreleri, modem kullanıcı adı ve şifre bilgilerinin iletildiği gün başlar.

Sıkça Sorulan Sorular
Comnet Fiber Internet Istanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Gaziantep, Yalova, Kocaeli, Konya, Kayseri, Tekirdağ, Edirne, Kırklareli, Çankırı, Balıkesir, Çanakkale, Sakarya, Bolu, Kırıkkale, Kilis, Adana illerinde hizmet vermektedir. Kısa zaman içerisinde tüm Türkiye'de hizmet vermeye başlayacaktır.
Comnet Fiber Internetinizi bu linke tıklayarak test yapabilirsiniz. doğru sonuç almak için hız testi yaparken internet bağlantınızı kullanmamaya özen göstermeniz gerekmetedir.
Comnet Fiber Internet Kotasızdır. AKN uygulanmaz. Herhangi bir hız düşümü yapılmaz. Her zaman gerçek fiber internet hızı alırsınız.
Comnet Fiber Internet aboneliğinizi, müşteri panelinizde sadece bir kaç tıklama ile kolaylıkla iptal edebilirsiniz. Fax çekmekle uğraşmazsınız. Ek fatura veya cayma bedeli ödemezsiniz.
Türkiye'de fiber internet çalışmaları hızla devam etmektedir. Mevcut hattınızda 50mbit olan hızınız, bölgenizdeki iyileştirme çalışmaları kapsamında ilerleyen dönemlerde 100'mbite kadar yükselebilir. Hızınız yükseldiğinde herhangi bir ek ödeme yapmazsınız. 100Mbit'e kadar sınırsız limitsiz kotasız taahhütsüz gerçek fiber internet erişiminin tadını çıkarırsınız.
Diğer operatörlerden geçiş işlemleri evrakların ve başvurunun eksiksiz olması durumunda 2 iş günü sürmektedir. Çoğu zaman daha kısa zamanda tamamlanabilmektedir.
Comnet başvuru ekranlarından dilediğiniz özellikteki modemleri en uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Satın alınan modem yerinde kurulumun hizmeti almanız durumunda ekiplerimiz tarafından tarafınıza ulaştırılmaktadır.
Comnet Fiber Internetiniz için sabit ip başvurusunda bulunabilirsiniz. Eşsiz altyapısı sayesinde kesintisiz erişim sabit ipnizle kullanabilirsiniz.

Tier-1 / Tier-2 Servis Sağlayıcılar

Daha Fazla Bilgi için Lütfen Bize Ulaşın.

Bize Ulaşın

Sizlere Yardımcı Olmakta Mutluluk Duyacağız