1000 Mbit'e Kadar LimitsizTürkiye’nin En Hızlı İnterneti

  • Kota Yok
  • Taahhüt Yok
  • 150+ Peering

Ne kadar Hızlıyım?

150+ Peering (Ara Bağlantı)

Comnet Veri Merkezinin eşsiz lokasyonu, bünyesindeki onlarca operatör ve erişim sağlayıcı sayesinde gerçek kesintisiz fiber internetin keyfine varın. Dünya'nın önde gelen içerik sağlayıcılarına en direkt peering (ara bağlantı) sayesinde en hızlı erişim garantisi sadece Comnet Fiber Internet'te. Dünyanın en büyük sosyal medya içeriklerine kesintisiz erişirsiniz. Videolarınızı beklemeden 4K olarak izleyebilirsiniz. Dünyanın en büyük oyun sunucularına en hızlı ve direkt ara bağlatılarla ulaşırsınız. Diğer operatörlerin olası bağlantı problemlerinden etkilenmezsiniz.

1000 Mbit'e Kadar Limitsiz İnternet

Aylık Sadece * 69 TL 'den başlayan fiyatlarla

Kotasız, Sınırsız, Taahhütsüz
Fiber İnternet

Comnet Fiber Internet kotasızdır AKN ve hız düşümü yaşanmaz. Her zaman gerçek fiber internet hizmeti sınırsız olarak verilir. Taahhütsüz hizmet anlayışı ile dilediğiniz zaman kolayca iptal edebilirsiniz.

100Mbit'e kadar
Gerçek Fiber Internet

Comnet Fiber Internet yoğun zamanlarda yavaşlamaz, diğer operatörlerin erişim sorunlarından etkilenmez. Her zaman hızlı, her zaman kesintisizdir.

Ön Ödemeli
Sorunsuz Dertsiz Tasasız

Comnet Fiber Interneti kullandığınız kadar ödersiz. Fatura kaçırma derdine son. Dilerseniz 1 ay dilersiniz 3 ay, 6ay hatta 1 Yıllık satın alarak her ay fatura ödeme derdinden kurtulursunuz.

Comnet Fiber Internet, fiber internet alt yapısı bulunan yerlerde 100 Mbit e kadar sağlanabilmektedir. Alt yapınızın yetersiz olması durumunda alınabilecek hız farklılık gösterebilir.

Yerinde Kurulum hizmeti 130TL olarak ücretlendirilmektedir. Yerinde Kurulum hizmeti kapsamında evinize kadar tam kurulum yapılarak Comnet Fiber Internet sorunsuz bir şekilde aktif edilir.

Ne Kadar Hız Alırım?

Comnet Fiber Internet'in size ne kadar hızda ulaşacağını kontrol edebilirsiniz.

Adres ile sorgulama

Diğer Operatörlerden Comnet’e Geçiş Yapmak Çok Kolay

Comnet Fiber Internet ayrıcalıklarını yaşamak için başvuru yapmanız yeterli.

Mevcut internet hizmetinizi sadece 2 gün içerisinde Comnet Fiber Internet'e ücretsiz geçirebilirsiniz. Başvurunuzdan sonraki tüm işlemleri sizler için tamamlıyoruz. Detaylı bilgi almak için hemen 444 4678 çağrı merkezimizi arayın!

Kolay 4 Adımda Comnet’e Geçin

1 Başvuru Formlarını Bize Ulaştırın

Comnet Fiber Internet başvurunuzun başlaması için gerekli sözleşmeyi buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Gerekli bilgileri eksizsiz doldurup kargoya verin. Geri kalan bütün işlemleri sizin adınıza yürüteceğiz. Sadece 2 gün içerisinde Comnet Fiber Internet ile tanışmış olacaksınız.

2 Size Derhal Ulaşalım

Müşteri temsilcilerimiz sizi arayarak sesli onayınızı alacaktır. 444 4678 Comnet çağrı merkezinden sizde bize ulaşıp sesli onayınızı verebilir. Başvurunuz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

3 Taşıma işlemlerinizi Yönetelim

Başvurunuzun eksiksiz tamamlanmasından sonra, taşıma işlemlerinizi sizin adınıza yönetiyoruz. Sadece 2 gün içerisinde sonuçlandırıp sizleri Comnet Fiber Internet ayrıcalıkları ile tanıştırıyoruz.

4 Aktivasyon ile Artık Hazırsınız

Onay süreçleriniz tamamlandığı zaman dilerseniz yerinde kurulum yaparak Comnet Fiber Internet erişimizini başlatıyoruz. Hizmetiniz sorunsuz başladığı gün süreniz başlar ve almadığınız hizmetin parasını ödemezsiniz.

HEMEN BAŞVURUN

Yerinde kurulum hizmeti almayan kullanıcılarımızın hizmet başlangıç süreleri, modem kullanıcı adı ve şifre bilgilerinin iletildiği gün başlar.

Sıkça Sorulan Sorular
Comnet Fiber Internet tüm Türkiye'de hizmet vermektedir.
Comnet Fiber Internetinizi bu linke tıklayarak test yapabilirsiniz. doğru sonuç almak için hız testi yaparken internet bağlantınızı kullanmamaya özen göstermeniz gerekmetedir.
Comnet Fiber Internet Kotasızdır. AKN uygulanmaz. Herhangi bir hız düşümü yapılmaz. Her zaman gerçek fiber internet hızı alırsınız.
Comnet Fiber Internet aboneliğinizi, müşteri panelinizde sadece bir kaç tıklama ile kolaylıkla iptal edebilirsiniz. Fax çekmekle uğraşmazsınız. Ek fatura veya cayma bedeli ödemezsiniz.
Türkiye'de fiber internet çalışmaları hızla devam etmektedir. Mevcut hattınızda 50mbit olan hızınız, bölgenizdeki iyileştirme çalışmaları kapsamında ilerleyen dönemlerde 100'mbite kadar yükselebilir. Hızınız yükseldiğinde herhangi bir ek ödeme yapmazsınız. 100Mbit'e kadar sınırsız limitsiz kotasız taahhütsüz gerçek fiber internet erişiminin tadını çıkarırsınız.
Diğer operatörlerden geçiş işlemleri evrakların ve başvurunun eksiksiz olması durumunda 2 iş günü sürmektedir. Genellikle zaman daha kısa zamanda tamamlanabilmektedir.
Comnet başvuru ekranlarından dilediğiniz özellikteki modemleri en uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Satın alınan modem yerinde kurulumun hizmeti almanız durumunda ekiplerimiz tarafından tarafınıza ulaştırılmaktadır.
Comnet Fiber Internetiniz için sabit ip başvurusunda bulunabilirsiniz. Eşsiz altyapısı sayesinde kesintisiz erişim sabit ipnizle kullanabilirsiniz.
Comnet Datacenter Istanbul 120+ fazla peering ile en iyi ping sürelerini yakalamaya çalışmaktadır. lg.comnet.com.tr adresinden dileğiniz yöne doğru olan ping sürelerini ve peering detaylarına ulaşabilirsiniz. Comnet Fiber İnternet kullanıcılarının sahip olunan 120+ den fazla direkt peering sayesinde her zaman en iyi ping sürelerini almaları amaçlanmaktadır. Profesyonel kullanıcıların ise kimi zaman çok ufak ping değerleri fazla olsa dahi daha stabil/kararlı erişimi Comnet Fiber İnterneti tercih ettikleri gözlemlenmektedir.
Comnet Fiber İnternet Hizmeti mevcut altyapısında en fazla 8Mbit olarak hizmet vermektedir. Comnet Data Center İstanbul kendi fiber altyapısı olan bölgelerde 200Mbit'e kadar upload hızlarını desteklemektedir. Comnet Fiber altyapısına sahip bölgeler kısa zaman sonra sitemizde listelencektir.
Comnet Fiber İnternet Hizmeti 100mbit'e kadar olarak tek paket olarak tasarlanmıştır. Bölgenizde bulunan kapasiteye göre değişiklik gösterebilir. Comnet Fiber İnternet altyapısı diğer operatörlerin aksine tek bir ara bağlantı kullanmaz. Tüm kullanıcıların kaliteli, hızlı, kesintisiz ve direkt olarak üstün Comnet Datacenter İstanbul altyapısına bağlanarak hizmet alması amaçlanmıştır. Bu sebeple VAE alt yapısında paket çeşitlendirilmesine gerek duyulmamaktadır. Zaman içerisinde Telekom alt yapısı güncellenmekte ve ülkenin her hanesinde 100Mbit'e kadar fiber internetin aynı kalitede ulaşması hedeflenmektedir. Mevcut alt yapınızda düşük hızlar alıyorsanız, yenileme çalışmalarından sonra 100Mbit'e kadar erişim alıp tarifenizde ve ödemelerinizde herhangi bir değişiklik yapılmayacaktır..
xDSL hizmetlerinde Comnet kullanıcılarına modem kiralamamaktadır ve modem kullanım bedeli adı altında herhangi bir ücret talep etmemektedir. Sadece FTTH hizmetlerinde kullanıcılarımıza tüm hizmet ödemelerine ek olarak +10TL aylık Modem/OTN ücreti yansıtılmaktadır. Bu modem FTTH abonelerine TurkTelekom tarafından sağlanmakta olup hizmet sonunda FTTH modem ve OTN Comnet'e iade edilmelidir. FTTH aboneleri için sağlanan modem markası farklılık gösterebilmekte olup seçime bağlı değildir. FTTH aboneleri dilerse hizmet aktivasyonu yapıldıktan sonra OTN (fiber sonlandırma kutusu) cihazına kendi modemlerini bağlayabilir ve kendilerine verilen modemi derhal Comnet'e aide edebilir. Bu sayede abonelik sonunda iade işlemleri için uğraşmak zorunda kalmaz. xDSL hizmetlerinde ise varsa kendi modeminizi kullanabilirsiniz. xDSL aboneleri için eğer modeminiz yoksa veya eski ise çok uygun fiyatlara kullanıcı panelinizden modem siparişi verebilirsiniz. xDSL hizmetlerinde ayrıca aylık olarak modem ücreti bulunmamaktadır.
Diğer operatorlerin aksine Comnet Fiber İnternet kullanıcıları sadece kullandıklar internetin ödemesini yapar. Tüm hizmetleri ön ödemeli olarak verilir ve kullanıcılar hiçbir zaman herhangi bir faturaya borçlu kalmazlar. Ayrıca Comnet Fiber İnternet kullanıcıları sadece 10TL durdurma bedeli karşılığında yılda 2 defa 60 günü geçmeyecek şekilde hizmetlerini durdurabilir kalan hizmet süresinin azalmamasını sağlayabilir. Siz tatildeyken internetiniz evinizde işyerinizde sizi bekler siz istediğiniz zaman kaldığı yerden devam eder.
Comnet Bilgi Teknolojileri Tic A.Ş. Türkiye Cumhuriyeti Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından İSS (İnternet Servis Sağlayıcı), AİH (Altyapı İşletmeciliği Hizmeti) ve SMŞH (Sanal Mobil Şebeke Hizmeti) sektörlerinde yetkilendirilmiş ve lisanslanmıştır. Kesinlikle diğer operatörlerin bayiliğini/acenteliğini yapmamaktadır. Sahip olduğu üstün altyapı kapasitesi tamamen Comnet A.Ş. mülkiyetindedir. Tüm upstream/peering bağlantıları kendi bünyesindedir. Kullanıcılarına tamamen kendi internet alt yapısı ve ip networkü üzerinden hizmet vermektedir. Comnet A.Ş. yekilendirme belgelerine BTK sitesinden ulaşabilirsiniz. Comnet kendi fiber altyapısını kısa zamanda ülke genelinde yaygınlaştırmak için çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir.
Comnet Fiber Internet ülke genelinde kesintisiz, en hızlı ve kaliteli internet hizmet vermeyi amaçlamaktadır. VAE (Veri Akış Erişimi) mpls backbonunda yaşanabilecek dar boğazlardan etkilenmemek için port kapasiteleri çok yüksek tutulmakta ve datacenter tecrübesi ile 7/24 takip edilmektedir. Ayrıca internet erişim noktalarındaki port kapasiteleri Comnet Datacenter İstanbul bünyesinde olduğu için Türkiye'nin en yüksek bağımsız ve yedekli internet çıkışlarıdır. Dolayısı ile en yoğun zamanlarda bile kesintisiz, en hızlı ve kaliteli internet deneyimi sizlere ulaştırılmaktadır.
Comnet Datacenter İstanbul 365 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Comnet Fiber İnternet müşterileride bu ayrıcalıktan faydalanabilmektedirler. Kullanıcılarımız 7/24 müşteri panelleri üzerinden destek talebinde bulunabilir veya 444 4678 numaralı çağrı merkezimizden iletişime geçebilmektedir. Ayrıca yine sitemizdeki canlı yardım operatorleri destek saatlerinde hizmet vermektedir.
Hayır. Geçerli bir pasaporta ve ikamet adresine sahip tüm gerçek ve tüzel kişiler Comnet Fiber İnternet kullanıcısı olabilir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmayan kişilerinde taahhüt vermesi gerekmemektedir. Özür iletişimin tadını herkes çıkartabilir.
Comnet Fiber İnternet ses trafikleriniz için en iyi hizmeti vermeyi amaçlar. Yurt içi veya yurt dışı farketmeden kesinlikle SIP, VPN, MPLS, SDWAN portları engellenmez, kısıtlanmaz veya daraltılmaz. Dilediğiniz operatör ile gönül rahatlığı ile kesintisiz çalışabilirsiniz.
Comnet Fiber İnternet için üyeliğiniz aktif olduğunda sitemize giriş yaparak gerekli belgeleri panelinizde bulabilirsiniz. İstenen evrak ve belgelerin sadece gerçek hesap sahibi tarafından eksiksiz ve el yazısı ile doldurularak imzalanması ve tarafımıza iletilmesi gerekmektedir. Belgeleri deforme, eksik, hatalı, el yazısı olmayan veya okunaksız yükleyen kullanıcılarımızın ne yazık ki hizmetleri aktif edilememektedir. Bu konuda özen gösterilmesini özellikle rica etmekteyiz.
VAE alt yapısında olan tüm operatörlerden geçiş mümkün olmaktadır. Tek ihityacınız olan VAE alt yapısındaki xDSL numaranız olacaktır. Bu numara mevcut operator faturanızda veya online işlem merkezlerinin teknik bilgiler bölümünde yer alabilmektedir. Genellikle 88, 179 veya 100 ile başlayan xDSL hizmet numaranızı mutlaka mevcut operatörünüzden öğrenmeniz gerekmektedir.
Comnet Datacenter Istanbul xDSL ve Fiber internet hizmetlerinde limitleme, kota, hız düşürme, hız sabitleme, AKN gibi profiller uygulamaz. İnternet kapasiteniz bölgenizde ne kadar ise sonuna kadar kullanmanız için gerekli tüm tanımlamalar yapılmaktadır.Comnet Datacenter Istanbul Türkiye'nin en yüksek kapasiteli portlarına sahiptir, dolayısı ile kullanıcılarına kısıtlama yapmaz.'

Tier-1 / Tier-2 Servis Sağlayıcılar

Daha Fazla Bilgi için Lütfen Bize Ulaşın.

Bize Ulaşın

Sizlere Yardımcı Olmakta Mutluluk Duyacağız