info Sitemizde kullanılan tüm veri merkezi görselleri Comnet İstanbul Veri Merkezi’ne aittir

Veri Merkezi

Standartları yeniden belirliyoruz. Alışılageleni unutun!

Istanbul Veri Merkezi

Türkiye’de veri merkezi anlayışını tamamen değiştirmeye kararlıyız ! Dünya veri merkezi standartı Tier III kalitesinde hizmetleri, yine dünya standartlarında internet kapasitesiyle İstanbul’un merkezinde sunuyoruz. Siz de Comnet Veri Merkezi hizmetlerin yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz. Detaylı projelendirme için lütfen bizi arayın.

Istanbul Veri Merkezi
Sunucu Kiralama

Sunucu Kiralama

Sunucu kiralama servislerinde 500Mbps standart olarak verilmektedir. En küçük sunucu paketlerinde bile ücretsiz, sınırsız, limitsiz ve kotasız olarak 500mbps simetrik internet erişimi sayesinde işinizi ileriye taşıyın, iş hacminizi büyütmekten çekinmeyin. Türkiye’de ilk defa sunucu hizmetlerinde verilen 10Gbps ve 40Gbps port kapasitesi ile işinizin boyutu ne olursa olsun kesintisiz kapasitenin keyfini çıkarın.

IP Transit Servisleri

Comnet Veri Merkezi Dünya’nın en büyük Tier1 ip transit sağlayıcılarının buluşma noktasıdır. Dilerseniz bu Tier1 servis sağlayıcılarından en direkt port kapasitesi (1/10/25/40/100Gbps) kullanabilirsiniz.

IP Transit Servisleri
IPTV ve UYDU Servisleri

IPTV ve UYDU Servisleri

Comnet Veri Merkezi, sahip olduğu kendisine ait uydu platformu, IPTV servisleri için özel hazırlanmış ağ yapısı kesintisiz ve kaliteli servis vermenize olanak sağlar. IPTV servislerinin kesintisiz olabilmesi için 7/24 izleme kötü hava şartlarından en az seviyede etkilenecek uydu platformu bulunmaktadır. Fiziksel olarak 7/24 güvenlikle korunan uydu platformunda 42.0°E, 19.2°E, 13.0°E, 45.0°E, 7.0°E, 39.0°E, 28.2°E derecelerinde hizmet verilmektedir.

100 Gbps gerçek hız
100 Gbps gerçek hız

Tüm sunucu hizmetlerimizde 100Gbps gerçek limitsiz port hızının keyfini sürün. Türkiye’de TEK !!!

Port Hızı Seçenekleri
Port Hızı Seçenekleri

İhtiyaçlarınıza uygun 1 Gbps, 10 Gbps, 20 Gbps, 40 Gbps veya 100 Gbps seçenekleri

Esnek Donanım Özellikleri
Esnek Donanım Özellikleri

Sunucu özelliklerini ihtiyaçlarınıza uygun olarak dilediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. En güncel donanım seçenekleri Comnet Veri Merkezi hizmetlerinde

Ücretsiz 500Mbps
Ücretsiz 500Mbps

Sunucu ve Veri Merkezi hizmetlerinde Türkiye’de ilk ve tek olarak her kiralanan sunucunuza ayrı ayrı 500Mbps internet erişimi ÜCRETSİZ !

Hızlı Sunucu Teslimi
Hızlı Sunucu Teslimi

Istanbul veri merkezimizde verilen hizmetlerin tamamı aynı gün teslim edilmektedir. Özel projeleriniz için lütfen bilgi alınız.

7/24 Destek Standart
7/24 Destek Standart

Destek kanallarımızdan sorunlarınıza en hızlı çözümler üretiyoruz. 7/24 yanınızdayız!